ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

با استفاده از سامانه ایمیل مارکتینگ اپونی تک شما به راحتی و در کمترین زمان ممکن می توانید یک ایمیل کاملاً حرفه ای طراحی کنید و به مخاطبان خود در زمان دلخواه ارسال کنید ، از ویژگی های مهم سامانه ایمیل مارکتینگ اپونی تک قدرت ارسال بالا و همچنین ریسک بسیار پایین اسپم ایمیل ها می باشد ، تکنولوژی استفاده شده در سیستم ایمیل مارکتینگ اپونی تک بر خلاف سایر سرویس دهندگان ایمیل مارکتینگ در ایران که از یک سرور برای ارسال ایمیل استفاده می کنند ، استفاده از تکنولوژی Warm up IP می باشد ، در این روش آی پی های سرور طی یک بازه زمانی خاص و بر اساس روش های استاندارد ایمیل مارکتینگ به آی پی معتبر ارسال کننده ایمیل تبدیل می شود ، به صورتی که تمام مراکز ضد اسپم آی پی را به عنوان آی پی ارسال کننده ایمیل های انبوه معتبر در لیست خود قرار می دهند و این کار باعث می شود ایمیل های ارسال شده از این آی پی بدون مشکل به Inbox ارسال شود . در حال حاضر این روش تنها روش قانونی ارسال ایمیل های تجاری در سطح انبوه می باشد .

ایمیل مارکتینگ پنل ارسال ایمیل اپونی تک نیز امکانات بسیار کاملی در اختیار شما قرار می دهد به صورتی که شما می توانید به راحتی قالب های ایمیل خود را از طریق ویرایشگر Drag & Drop طراحی کنید ، لیست خود را ایجاد کنید و در حد اقل زمان ممکن آگهی ایمیل خود را به کاربرانتان ارسال کنید ، بعد از اولین ارسال نیز سامانه ایمیل مارکتینگ ایمیل های جعلی را از لیست حذف می کند و با این کار باعث می شود لیست شما پالایش شده و هیچ ایمیل غیر فعالی در لیست شما وجود نداشته باشه ، همچنین با گزارش های کاملی که در هر ارسال دریافت می کنید به راحتی می توانید برای ارسال های بعدی خود برنامه ریزی نمایید .

در صورتی که تمایل دارید از درگاه ارسال ایمیل اپونی تک در نرم افزار های اختصاصی خود نیز استفاده کنید این امکان برای شما فراهم شده تا بتوانید هم از درگاه API و هم از طریق SMTP ارسال ایمیل را انجام دهید ، این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا ارسال کلیه ایمیل های خود را از سرور های ایمیل مارکتینگ اپونی تک ، با نام تجاری و ایمیل تجاری خودتان انجام دهید .

امکانات و ویژگی های پنل سرور ارسال ایمیل:


پنل آنلاین:
کلیه پلان های سرور ایمیل اپونی تک توسط تیم فنی کانفیگ شده و یک پنل حرفه ای مدیریت ارسال نیز برای شما به رایگان نصب می گردد .

عدم نیاز به اتصال دائم به اینترنت:
شما جهت ارسال ایمیل نیاز نیست مدام به اینترنت متصل باشید تنها کافیست ایمیل را ایجاد نمایید ، گروه هدف را انتخاب کنید و ارسال را زمانبندی کنید سامانه به صورت اتوماتیک ارسال را انجام خواهد داد.

امکان زمان بندی ارسال ایمیل:
شما می توانید تعداد زیادی آگهی ایمیلی آماده نمایید و تنها در یک بار کلیه ارسال ها را زمانبندی نمایید ، ایمیل های شما به صورت اتوماتیک در زمان های تعریف شده ارسال خواهد شد .

امکان تعرف بی نهایت گروه کاربر و افزودن کاربر:
هیچ گونه محدودیتی در تعریف کاربر و یا گروه های کاربری در پنل ها وجود ندارد و شما می توانید به هر تعداد که می خواهید کاربر و یا گروه کاربری ایجاد نمایید .

امکان افزودن کاربر و فایل:
شما به راحتی می توانید اطلاعات کاربران خود را درون فایل ذخیره نمایید و سپس از طریق پنل کاربر را به لیست گروه ها اضافه نمایید ، همچنین امکان ایجاد فیلد سفارشی جهت ثبت اطلاعات کاربران وجود دارد .

قابليت تغيير نام فرستنده :
شما مي توانيد کالا يا خدمات خود را با نامهاي تجاري مختلف ارسال کنيد، بنابراين شما قادر هستيد براي ارسال از يک آدرس ايميل فرستنده با نامهاي مختلف استفاده نماييد و يا از آدرس شرکت و ايميل شرکت خود استفاده کنيد .

امکان ایجاد قالب های ایمیل و یا استفاده از قالب های پیش فرض:
شما می توانید در پنل ارسال ایمیل علاوه بر استفاده از قالب های حرفه ای و استاندار ارسال ایمیل قالب ایمیل خود را مطابق با سلیقه خود طراحی و در ایجاد آگهی های خود از آن استفاده نمایید.

ویرایشگر قدرتمند جهت ایجاد آگهی:
جهت ایجاد آگهی ایمیل پنل مجهز به ادیتور حرفه ای و قدرتمند ویرایشگر HTML هست تا شما بتوانید در حد اقل زمان و بدون نیاز به هیچ نرم افزار جانبی آگهی خود را ایجاد نمایید.

قابليت تعيين آدرس Reply توسط کاربر :
شما مي‌توانيد آدرس ايميلي به سيستم معرفي کنيد که پاسخ مشتريان شما به آن آدرس ارسال شود.

قابليت گزارش ايميلهاي ارسالي و خوانده شده :
سيستم ارسال اين امکان را به شما ميدهد که در هر لحظه گزارش کل ايميل هاي ارسال شده و ايميل هايي که توسط گيرنده خوانده شده اند را ببينيد.

قابليت ارسال متن به روش Text يا Html:
پنل های ارسال ایمیل جهت کاهش ریسک اسپم ایمیل ها از دو فرمت ارسال ایمیل به صورت text و Html پشتیبانی می کنند و پیشنهاد ما به شما نیز ارسال ایمیل همزمان با هر دو فرمت text و Html می باشد.

قابلیت اتصال API:
با استفاده از این قابلیت شما می توانید نرم افزار های خود را با اندکی برنامه نویسی به سامانه ایمیل مارکتینگ اپونی تک متصل کنید و ایمیل های ارسالی نرم افزار را از طریق این سامانه انجام دهید.

مجهز به سامانه ضد اسپم:
در پنل ارسال ایمیل شما می توانید قبل از ارسال آگهی خود مشکلاتی که مربوط به اسپم شدن ایمیل می شود را بررسی و به صورت کامل رفع نمایید .

ویرایشگر Drag &Drop:
این امکان حرفه ای روی پنل ارسال ایمیل مارال هاست به شما این امکان را می دهد تنها با چند کلیک ساده خبرنامه های بسیار استاندارد و حرفه ای طراحی و پیاده سازی نمایید .

قابلیت گزارش گیری به روش های گوناگون:
در پنل انواع گزارش گیری جهت بررسی عملکرد بخش های مختلف بر اساس کلیه پارامتر های موجود در نظر گرفته شده تا مدیر سامانه بتواند تمام قابلیت های ممکن را بررسی ، آنالیز وپی گیری نماید.

مجهز به سامانه اعتبار سنجی ایمیل:
با استفاده از قابلیت حذف ایمیل های جعلی این امکان برای شما فراهم می شود تا کلیه ایمیل های جعلی را از لیست های خود حذف نمایید و لیست شما همیشه به روز و تنها شامل کاربران فعال باشد .

قابلیت تعریف پاسخگویی خودکار:
در سامانه ارسال امکان پاسخگویی به ایمیل هایی که برای شما ارسال می شود نیز وجود خواهد داشت تا بتوانید بر اساس پارامتر های دریافتی از کاربر پاسخ خاصی برای او ارسال نمایید .

دانلود قوانین