طراحی پوسته و بنر

طراحی پوسته و بنر

طراحی گرافیک سایت دقیقا مرحله ای است که توجه بسیار زیادی باید به آن نمود. تحقیقا بر روی نوع رفتار کاربران کاملا ثابت کرده است که گرافیک سایت رابطه مستقیم با رضایت کاربر دارد و هرچه بازدیدکنندگان سایت شما راضی باشند تمایل به خرید یا استفاده از خدمات شما در آنها بیشتر میشود. طراحی گرافیک سایت چیزی است که گاهی حتی میتواند در نگاه اول بازدیدکننده سایت به یک مشتری تبدیل کند. طراحی گرافیک از طراحی psd شروع میشود. در واقع طرح سایت شما قبل از اینکه کدنویسی شده و تبدیل به سایت شود توسط نرم افزار فتوشاپ بصورت psd طراحی میشود.

ویژگی طراحی psd سایت در این است که چون هنوز کد نشده است و در واقع طرح اولیه بصورت عکس میباشد لذا با نظر کارفرما به راحتی میتوان تغییرات در آن ایجاد کرد، در صورتیکه پس از کدنویسی برخی تغییرات نیازمند زمان و انرژی بیشتری میباشد. امروزه طراحی گرافیک سایت چیزی فراتر از یک طرح psd می باشد و در واقع طراحی سایت  از طرح psd شروع نمیشود. امروزه در طراحی گرافیک بایستی به مواردی مانند تجربه کاربری و کاربردپذیری بیش از پیش توجه نمود. تیم طراحی اپونی تک با داشتن دانش و تجربه کافی این امکان را فراهم آورده است که کارفرمایان به راحتی و بدون دغدغه خاطر کار مهم طراحی گرافیک و psd سایت یا اپلیکیشن خود را به یک تیم حرفه ای بسپارند.

هزینه طراحی گرافیک UI و psd در اپونی تک


طراحی پوسته و بنر کار طراحی UI سایت و اپلیکیشن موضوعی نیست که بتوان به راحتی قیمت ثابتی برای آن در نظر گرفت. طبیعی است که کار طراحی یک سایت ساده با یک سایت پیچیده و یا یک فروشگاه اینترنتی  متفاوت است. همچنین تعداد صفحات مورد نیاز برای طراحی psd نیز میتواند در نحوه قیمت گذاری توسط طراح تاثیر بگذارد. بصورت کلی کار طراحی psd یک صفحه در اپونی تک از مبلغ 250 هزار تومان شروع میشود و به این مبلغ بسته به المانهایی که در طراحی مورد نظر شما میباشد میتواند افزوده شود. البته در صورتیکه طرح شما دارای صفحات زیادی باشد میتوان بصورت توافقی و با تعرفه پایینتری نیز کار کرد. از این رو جهت مشخص شدن هزینه دقیق طراحی psd سایت میتوانید با ما تماس بگیرید . کارشناسان ما سریعا هزینه طراحی UI سایت یا اپلیکیشن شما را محاسبه کرده و به شما اطلاع خواهند داد.

پروسه طراحی گرافیک سایت چگونه است؟


طراحی پوسته و بنر پروسه طراحی گرافیک در شرکت اپونی تک کاملا اصولی و منطبق با پلن های بزرگترین شرکتهای دنیا می باشد. ما بر خلاف برخی شرکتها که پس از ثبت سفارش فورا اقدام به طراحی می نمایند، از تحلیل اهداف سایت شروع می کنیم. همه چیز از استراتژی شروع می شود. امروز چیزی که اهمیت بسیار زیادی در طراحی دارد و حتی گاه اهمیت آن بیشتر از طراحی رابط کاربری یا UI میاشد موضوع مهم UX یا طراحی تجربه کاربری است. امروز تحقیقات بر روی دهها هزار وبسایت ثابت کرده است که هر سایت زیبایی صرفا یک سایت خوب نیست و برای اینکه سایت بتواند در مسیر اهداف تعیین شده اش عمل نماید چیزی بیشتر از زیبایی نیاز است.

امروز اگر کاربران نتوانند با سایت ارتباط برقرار نمایند و اگر نتوانید یک حس و تجربه کاربری مطلوبی ایجاد نمایید متاسفانه بیزنس شما به تمام پتانسیل موفقیتش دست نخواهد یافت. موضوعی که ما در ابتدای طراحی PSD سایت ها مورد نظر قرار میدهیم موضوع تجربه کاربری است. برای ما مهم است که کاربران سایت شما کیستند؟ چه طیف سنی دارند؟ چه جنسیتی دارند؟ به دنبال چه هستند؟ و ... ما در طراحی های خود با در نظر گرفتن پرسوناهای متفاوت از کاربران واقعی سایت همواره سعی میکنیم نه تنها زیباترین بلکه کاربردیترین وب سایت ممکن را برای شما طراحی کنیم.

تعرفه ها:


  • طراحی پوسته Responsive (طراحی واکنشگرا با قابلیت تغییر ساختار سایت برای انواع تبلت و موبایل های هوشمند ) 5,000,000 ریال
  • طراحی هر زبان اضافه سایت بر اساس طرح اصلی 50 درصد هزینه طراحی اصلی می باشد.