میزبانی وب

هاست ویندوز


میزبانی وب

هاست ویندوز مناسب برای سایتهایی است که از زبان برنامه نویسی ASP.NET استفاده می کنند. در سرورهای ویندوز خارج از کشور مارال هاست از Windows Server 2012 و SQL Server 2012 در کنار کنترل پنل محبوب Plesk استفاده می کنیم. سرورهای ویندوزی مارال هاست در دیتاسنتر آلمان قرار گرفته اند که پورت قوی به ایران دارد. اگر سایت شما با زبان های PHP یا HTML نوشته شده است، توصیه میکنیم از سرویس های لینوکسی استفاده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید برای مشاوره رایگان و انتخاب بهترین سرویس بر اساس نیازتان با ما تماس بگیرید. ما از ابتدا تا انتها با پشتیبانی 24 ساعته در کنار شما خواهیم بود و مشکلات شما را برطرف خواهیم کرد.

ویژگی ها:


بکاپ گیری روزانه

سرویس های مارال هاست دارای سرور بکاپ در یک دیتاسنتر دیگر هستند. در واقع اطلاعات هاست شما از قبیل فایل، دیتابیس ها و ایمیل ها در دو سرور قرار گرفته اند و در صورت بروز هر گونه مشکل بر روی یکی از سرورها به اطلاعات شما هیچ گونه آسیبی نمی رسد و حتی در صورت درخواست شما در هر زمان می توانیم فایل بکاپ هاست شما را در اختیارتان قرار دهیم. البته cPanel این امکان را به شما داده است که بتوانید به راحتی از فایل های خود بکاپ بگیرید.

گارانتی بازگشت هزینه

سرویس های میزبانی اشتراکی مارال هاست گارانتی بازگشت وجه تا 7 روز را دارند. شما می توانید با خیال راحت سرویس مورد نظر خود را خریداری کنید و یک هفته آن را تست کنید و در صورت عدم رضایت از سرویس ها و پشتیبانی مارال هاست تمام وجه خود را بی قید و شرط دریافت کنید. همچنین مارال هاست بر خلاف سایر شرکت ها به بهانه های مختلف و برای تغییرات دلخواه شما هیچگونه هزینه جدایی دریافت نمی کند و به ازای خرید هاست تا تاریخ پایان هاست از پشتیبانی و مشاوره رایگان ما استفاده می کنید.

پشتیبانی 24 ساعته

شما می توانید هر گونه مشکلی که در حین سرویس دهی از ما برای شما پیش آید را از طریق تیکت یا تلفن پیگیری کنید و در تمام شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل از پشتیبانی ما استفاده کنید. بعد از ارسال تیکت در کمترین زمان کارشناسان فنی مشکل شما را بررسی و پاسخ شما را می دهند.

کنترل پنل Plesk

مارال هاست برخلاف اکثر شرکتهای میزبانی وب که از کنترل پانل های رایگان در ارائه سرویس هاست ویندوز استفاده میکنند از کنترل پانل قدرتمندو حرفه ای پلسک استفاده می کنند که این باعث افزایش سطح اختیارات مشتری در تنظیمات هاست و امکانات سرویس میشود

ارائه application Isolation mode

در سرویس میزبانی و ویندوز خارج مارال هاست به هر وب سایت یک application pool اختصاصی ارائه میشود که هر وب سایت در یک محیط ایزوله اجرا میشود که این باعث پایداری و عدم افت کیفیت سرویس میشود

آپتایم بالا

با توجه به حجم بالای سرور های میزبانی مارال هاست ، کلیه این سرور ها تحت نظر دائم واحد مانیتورینگ مارال هاست می باشد ، این واحد به صورت 24 ساعته در حال بررسی وضعیت سرور هاست تا کوچکترین اختلال در حداقل زمان ممکن برطرف و سرور ها به وضعیت عادی باز گردد.