بهینه سازی موتور های جستجو

سئو چیست؟


بهینه سازی موتور های جستجو

سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimize به معنای بهینه سازی موتورهای جست و جو است و به فرایندی گفته می شود که وب سایت شما منطبق بر استانداردهای موتورهای جست و جو بهینه سازی می گردد. این فرایند شامل چندین مرحله است که می توان از جمله آنها به بهینه سازی کدهای رابط گرافیکی، بهینه سازی محتوای سایت، رعایت درست چگالی متن و محتوای سایت، تهیه Sitemap،تهیه فایل Roboot.txt،معرفی سایت به ابزارهای گوگل و بیش از دو هزار پارامتر دیگر نام برد. پس از انجام SEO سایت شما در کلمات کلیدی خاصی به صفحات بالای گوگل می رسد که نقطه آغاز جست و جوی کاربران است. هر چه استاندارهای بیشتری روی وب سایت شما رعایت شوند قطعا جایگاه شما در موتورهای جست و جو از جمله Google بالاتر خواهد بود.

سئو وب سایت یا بهینه سازی آن در موتورهای جست و جو یکی از امکاناتی است که اپونی تک  به مشتریانی که طراحی سایت  خود را به اپونی تک واگذار کرده اند ارائه می دهد. انجام سئو مستلزم دانش و شناخت سورس کد های برنامه است که برای طراحی آن به کار می رود. اساسا بخشی از کار سئو به روی سورس کد وب سایت انجام می شود بنابراین فرایند سئو اختصاصی وب سایت تنها به روی سایت های طراحی شده توسط اپونی تک ارائه می گردد زیرا کارشناسان ما شناخت کاملی نسبت به زیر ساخت کدها دارند .

سئو بهتر است یا تبلیغات در گوگل؟


بهینه سازی موتور های جستجو

این سوالی است که عمده کاربران از ما می پرسند بنابراین اول باید ماهیت تبلیغات در گوگل  را بررسی کنیم .تبلیغات در گوگل بر پایه پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) محاسبه می گردد. شما کلمه های خاصی را مد نظر قرار می دهید و کاربران پس از جست و جوی آن کلمه سایت شما را در صفحه های اول گوگل مشاهده می کنند. ضعف این روش در پایدار نبودن نتایج آن پس از پایان تبلیغات است .پس از اتمام این دوره و به پایان رسیدن کیلک های کاربران شما به جایگاه قبلی خود در گوگل باز خواهید گشت.

اما در طول انجام فرایند سئو بر روی وب سایت طراحی شده شما نتایجی که به دست می آورید مثلا از صفحه 20 گوگل به صحفه 2 یا 3 می آیید به صورت پایدار باقی خواهد ماند و شما می توانید برای رسیدن به صفحه 1 گوگل که بسیار ارزشمند است هزینه ای را در نظر بگیرید. البته در اپونی تک سئو هر وب سایت به صورت جداگانه توسط کارشناسان سئو بررسی و حدود زمان برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب اعلام می شود. بسته به کلمات کلیدی که شما نیاز دارید در آنها جست و جو شوید معمولا برای یک دوره دو ماهه تا شش ماهه SEO وب سایت توسط اپونی تک پیشنهاد می گردد که در این رابطه می توانید با بخش فروش اپونی تک تماس برقرار کنید و از مشاوره  همکاران ما بهره مند شوید.

مراحل انجام سئو در اپونی تک


برخی از فعالیت هایی که در طول دوره سئو وب سایت شما توسط کارشناسان سئو اپونی تک به روی سایت شما انجام می شود شامل بهینه سازی سورس کد UI ،بهینه سازی محتوا، رعایت چگالی کلمات کلیدی متن، ساخت Sitemap،ساخت فایل معرف Roboot.txt،بهینه سازی سایت با ابزارهای معرفی شده توسط گوگل و .. است که در بازه های زمانی متفاوت و حداقل از دو ماه شروع می گردد که در پایان هر ماه گزارشات کاملی از وضعیت وب سایت ارائه می گردد که بازدهی هزینه هایی که برای سئو در نظر گرفته اید مشهود باشد.

بهینه سازی موتور های جستجو اپونی تک با سالها تجربه موفق و پس از بدست آوردن بزرگترین سهم بازار در حوزه محصولات و خدمات خود، هم اکنون طی یک نوآوری جدید، اقدام به ایجاد کلینیک مراقبت از بازار نموده است. با توجه به اینکه بازاریابی سنتی هیچگاه در دستور کار اپونی تک قرار نداشته است ، این کلینیک با رویکردی متفاوت ، با اسکن و رسیدگی به وضعیت فعلی وب سایتها و سامانه های چندین هزار مشتری فعلی و ارائه راهکارهای بهره وری بهینه از خدمات اپونی تک طی پروپزال و جلسات حضوری ، و همچنین مورد توجه قرار دادن بخشهای تازه بازار، هر چه بیشتر در جهت تحقق استراتژی سئو گام بر می دارد.

خدمات سئو سایت اپونی تک


افزایش authority domain

ارزش دامنه یا authority domain یک عامل مهم در سئو سایت می باشد که به چندین پارامتر مختلف بستگی دارد. هرچه ارزش دامنه سایت شما بالاتر باشد ، سایت شما در گوگل از اعتبار بیشتری برخوردار شده و جایگاه بالاتری را در نتایج جستجوی گوگل به خود اختصاص می دهد.

افزایش سرعت سایت

سرعت وب سایت از مهمترین عوامل تاثیرگزار در سئو سایت و همچین کاهش رتبه الکسا می باشد. عوامل زیادی در افزایش سرعت سایت موثر هستند که تیم پشتیبانی کلیک اول ، می تواند با رعایت این عوامل ، سرعت سایت شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و باعث بهبود جایگاه سایت در گوگل شود.

افزایش رتبه سایت در گوگل

یکی از مهمترین عوامل بهبود کسب و کار اینترنتی ، افزایش جایگاه سایت در گوگل می باشد. هرچه این جایگاه بهتر و با کلمات کلیدی بیشتر و مهمتری باشد ، کاربران و مشتریان بیشتری از گوگل وارد سایت شما شده و باعث افزایش ترافیک سایت شما می شوند.

بهینه سازی و سئو سایت های وردپرسی

سیستم مدیریت محتوای وردپرس که در سال های اخیر محبوبیت فراوانی در اینترنت به دست آورده ، مورد توجه بسیاری از وبمستران قرار گرفته است. اما سرعت پایین و ضعف کدنویسی قالب ها در زمینه سئو از نقاط ضعف این سایت ها بشمار می آید. این مسئله نیز به دست متخصصان سئو کلیک اول به بهترین شکل ممکن قابل برطرف شدن می باشد. افزایش سرعت سایت و همچنین سئو و بهینه سازی سایت های وردپرسی می تواند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش رتبه سایت در گوگل داشته باشد.

سئو داخلی سایت

متخصصین سئو سایت کلیک اول ، قادر هستند تمامی استانداردهای روز کدنویسی را که منجر به بهبود سئو سایت شما می شود ، بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنند. این عمل در افزایش رتبه سایت در گوگل تاثیر بسیار مثبتی داشته و سئو سایت را بهبود می بخشد.

سئو خارجی سایت

هرچه سایت شما در اینترنت از لینک های با ارزش و بیشتری برخوردار باشد ، تاثیر بسیار مثبتی در نتایج جستجوی گوگل برای شما به ارمغان می آورد. البته سئو خارجی سایت شامل مباحث دیگری نیز می شود که تیم کلیک اول قادر است با بهبود تمامی این عوامل ، سئو سایت شما را بهبود ببخشد.